Menu

Rande s remeslom

streda, 17 máj, 2023 - 17:00
Výroba tepaného medeného šperku tentokrát s umeleckým šperkárom Jozefom Sikorom

Ak máte radi originálne a ručne vyrobené šperky, určite by ste nemali premeškať workshop v rámci cyklu Rande s remeslom,  tentokrát pod vedením lektora Remeselníckeho inkubátora, umeleckého šperkára Jozefa Sikoru.  
Workshop pre dospelých,  ktorý pre Vás pripravilo Gemerské osvetové stredisko, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja sa uskutoční 17. mája 2023 od 17:00 do 20:00 
v Dome tradičnej kultúry Gemera na Betliarskej 8 v Rožňave.

Jozef Sikora, ktorý je známy svojimi unikátnymi a kreatívnymi návrhmi šperkov, vás prevedie procesom výroby od začiatku až po koniec. Účastníci workshopu sa oboznámia s technologickým postupom výroby čo-to sa dozvedia o nástrojoch potrebných na výrobu tepaného šperku z medeného drôtu. 

Tento workshop je určený pre všetkých, ktorí majú radi remeslá a chcú sa naučiť niečo nové. Ak ste začiatočník, nebojte sa - workshop je vhodný pre každého bez ohľadu na úroveň skúseností,“ dodala riaditeľka Gemerského osvetového strediska Helena Novotná.

Maximálny počet účastníkov je 6, registrácia mailom na adrese recepcia@gos.sk alebo telefónom na číslo 0917 419 259. Účastnícky poplatok je 15.- €

Tento workshop je skvelou príležitosťou na získanie nových zručností a stretnutie s ďalšími nadšencami remesiel. Nechajte sa inšpirovať majstrom a vytvorte si svoj unikátny, vlastnoručný šperk.

Tešíme sa na Vás!

Aktuálne informácie zo života Gemerského osvetového strediska sledujte aj na našich sociálnych sieťach, ktoré nájdete jednoducho ako @gos.roznava.