Menu

FESTIVAL PRÍLEŽITOSTÍ

štvrtok, 26 september, 2019 - od 09:00 do 18:00
Už 26. septembra nás môžete stretnúť na festivale príležitostí Profesia days Košice. Predstavíme sa s naším Domom tradičnej kultúry Gemera a remeselnícky inkubátorom RINK. Vidíme sa v Spoločenskom pavilóne v Košiciach už čoskoro!

Festival príležitostí Profesia days prichádza už po tretíkrát do Košíc

 
Metropola východného Slovenska na jeden deň opäť ožije pracovnými a vzdelávacími príležitosťami. Do Spoločenského pavilónu totiž mieri 3. ročník festivalu príležitostí Profesia days Košice. Vo štvrtok 26. septembra sa tak stretnú tisícky záujemcov so zástupcami vyše stovky firiem z regiónu i z celého Slovenska. 
Až 5 000 návštevníkov zavítalo do Spoločenského pavilónu v septembri 2018, aby si vypočuli spíkrov ako komik Bekim, basketbalistka Zuzka Žirková či spoluzakladateľ GymBeam Dalibor Cicman a porozprávali sa so zástupcami firiem ako napríklad Kaufland, Lidl, GlobalLogic alebo VSE. 
Ani na 3. ročníku festivalu príležitostí nebudú chýbať firmy z oblastí ako IT, administratíva, obchod a služby, bankovníctvo a financie, výroba a priemysel a ďalších. Okrem pracovných miest budú ponúkať odborné konzultácie a kariérne poradenstvo, ale aj modelové pohovory. Súčasťou budú aj populárne osobnostné, jazykové a IT testovania s bezplatným certifikátom.   
 

Medzi vystavovateľmi nebude chýbať ani Gemerské osvetové stredisko - predstavíme sa s naším Domom tradičnej kultúry Gemera a remeselnícky inkubátorom RINK.

Keďže Profesia days Košice nie sú obyčajným veľtrhom práce, ale festivalom príležitostí pre každého, na svoje si prídu aj tí, ktorí sú so svojou prácou spokojní, no majú chuť inšpirovať sa príbehmi známych a úspešných osobností z kultúry, športu či médií alebo rozšíriť svoje profesionálne vedomosti. Medzi nimi vystúpi aj Marián Čekovský, speváčka Lina Mayer či admini ZOMRI. 
Festival príležitostí Profesia days Košice prebieha 26. septembra 2019 od 9:00 do 19:00 v Spoločenskom pavilóne. Vstupenky zadarmo na www.profesiadays.sk.